Skip to main content
 • Salon z meblami po renowacji w firmie Robson Tapicer

  Tapicer Wrocław

  Twoje meble potrzebują renowacji? Odwiedź nasz zakład tapicerski na ulicy Generała Romualda Traugutta 66a/2 we Wrocławiu
 • Salon z meblami po renowacji w firmie Robson Tapicer

  Tapicer Wrocław

  Twoje meble potrzebują renowacji? Odwiedź nasz zakład tapicerski na ulicy Generała Romualda Traugutta 66a/2 we Wrocławiu
 • Tapicer Wrocław

  Twoje meble potrzebują renowacji? Odwiedź nasz zakład tapicerski na ulicy Generała Romualda Traugutta 66a/2 we Wrocławiu
 • Tapicer Wrocław

  Twoje meble potrzebują renowacji? Odwiedź nasz zakład tapicerski na ulicy Generała Romualda Traugutta 66a/2 we Wrocławiu
Oferta
PHU Robson to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży tapicerowania mebli. Oferujemy kompleksowe usługi tapicerskie oraz duży wybór materiałów.

Tapicerujemy meble takie jak:

narożniki
kanapy
sofy
wersalki
tapczany
materace
sypialnie
zagłowia
fotele
krzesła
pufy
inne
W naszej ofercie znajduje się także renowacja mebli tapicerowanych, używanych w medycynie, fryzjerstwie oraz w klubach fitness i siłowniach.
Fotel poddany naprawie w firmie PHU Robson Tapicer

Usługi Tapicerskie Wrocław

Skorzystaj z usług tapicera we Wrocławiu. Wiele lat doświadczenia, przywiązanie do najmniejszych szczegółów, a także niezawodność, dają gwarancję tego, że renowacja mebli w naszym zakładzie tapicerskim spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń: (+48) 519 730 645

Renowacja mebli tapicerowanych

Zachęcamy do skorzystania z komfortowych usług renowacji mebli tapicerowanych we Wrocławiu. W naszym zakładzie tapicerskim wymieniamy wszelkie niezbędne elementy, dzięki czemu Twój mebel będzie wyglądał jak nowy. Oferujemy duży wybór materiałów, aby zapewnić Ci możliwość doboru obicia o odpowiednim kolorze oraz funkcjonalności. W ramach naprawy mebli tapicerowanych sam możesz zdecydować czy chcesz, abyśmy odwzorowali pierwotny wygląd mebla lub całkowicie go odmienili. Decydujesz również o rodzaju materiału obicia, w zależności od tego, czy chcesz aby było zrobione z materiału, który łatwo się czyści lub z takiego, który nada mu klasycznego wydźwięku. Przy naprawie mebli tapicerowanych zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Dzięki naszemu doświadczeniu w tapicerowaniu mebli możemy zagwarantować, że będziesz zadowolony z efektu renowacji.

Cennik usług tapicerskich

Tapicerowanie mebli warto powierzyć profesjonalistom ponieważ wymaga dużo wprawy i precyzji. Dzięki tapicerowaniu mebli możesz przywrócić ich dawny wygląd lub nadać im nowy, unikalny charakter.

Usługi tapicerskie są na bardzo różnych poziomach cenowych. Dlatego zachęcamy do kontaktu telefoncznego z naszym zakładem tapicerskim, po opisaniu mebla będziemy w stanie podać przybliżoną wycenę usługi. Cena za tapicerowanie narożnika, foteli czy kanapy jest zależna od ich kształtów, rozmiaru, materiału oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Zapytaj o cennik

Opinie klientów o firmie PHU Robson
Zleciłam Panu Robertowi kilka foteli do tapicerowania. Po renowacji meble wyglądały jak nowe. Polecam!
KATARZYNA SZALSKA
Zobacz opinie o naszych usługach tapicerowania mebli we Wrocławiu, które klienci zamieszczają w różnych serwisach internetowych.

Aktualności
Zobacz najnowsze realizacje tapicerowania mebli na naszym Facebooku!

Renowacja fotela

Ostatnio dokonaliśmy renowacji i naprawy współczesnych i stylowych mebli tapicerowanych, w tym eleganckiego fotela z charakterystycznymi przeszyciami. Materiał został wymieniony na szykowną zieloną tkaninę, która odświeżyła wygląd całego mebla i nadała mu unikatowego charakteru.
Chcesz być z nami na bieżąco? Polub nasz profil na Facebooku! Znajdziesz tam zdjęcia naszych najnowszych realizacji, efekty naprawy mebli tapicerowanych, dowiesz się o najnowszych promocjach i ofertach tapicerowania mebli we Wrocławiu.
Strona internetowa zrealizowana w 2019 roku przez Agencję Interaktywną Starterfirm.pl

Kontakt
Oferujemy najwyższej jakości usługi renowacji mebli tapicerowanych we Wrocławiu.
Chciałbyś otrzymać indywidualną ofertę?

lub odwiedż nasz zakład tapicerski we Wrocławiu.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 18:00

Adres

PHU Robson Tapicer
Generała Romualda Traugutta 66a/2
50-418 Wrocław

Kontakt

 (+48) 519 730 645
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Profil Facebook