Skip to main content
Tapicerowanie mebli we Wrocławiu - korzystne ceny, duży wybór materiałów. Zakład tapicerski ROBSON
Salon z meblami po renowacji w firmie Robson Tapicer

Tapicer Wrocław

Twoje meble potrzebują renowacji? Odwiedź nasz zakład tapicerski na ulicy Generała Romualda Traugutta 66a/2 we Wrocławiu
Salon z meblami po renowacji w firmie Robson Tapicer

Tapicer Wrocław

Twoje meble potrzebują renowacji? Odwiedź nasz zakład tapicerski na ulicy Generała Romualda Traugutta 66a/2 we Wrocławiu

Tapicer Wrocław

Twoje meble potrzebują renowacji? Odwiedź nasz zakład tapicerski na ulicy Generała Romualda Traugutta 66a/2 we Wrocławiu

Tapicer Wrocław

Twoje meble potrzebują renowacji? Odwiedź nasz zakład tapicerski na ulicy Generała Romualda Traugutta 66a/2 we Wrocławiu
Oferta
PHU Robson to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży tapicerowania mebli. Oferujemy kompleksowe usługi tapicerskie oraz duży wybór materiałów.

Tapicerujemy meble takie jak:

narożniki
kanapy
sofy
wersalki
tapczany
materace
sypialnie
zagłowia
fotele
krzesła
pufy
inne
W naszej ofercie znajduje się także renowacja mebli tapicerowanych, używanych w medycynie, fryzjerstwie oraz w klubach fitness i siłowniach.
Fotel poddany naprawie w firmie PHU Robson Tapicer

Usługi Tapicerskie Wrocław

Skorzystaj z usług tapicera we Wrocławiu. Wiele lat doświadczenia, przywiązanie do najmniejszych szczegółów, a także niezawodność, dają gwarancję tego, że renowacja mebli w naszym zakładzie tapicerskim spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń: (+48) 519 730 645

Renowacja mebli tapicerowanych

Zachęcamy do skorzystania z komfortowych usług renowacji mebli tapicerowanych we Wrocławiu. W naszym zakładzie tapicerskim wymieniamy wszelkie niezbędne elementy, dzięki czemu Twój mebel będzie wyglądał jak nowy. Oferujemy duży wybór materiałów, aby zapewnić Ci możliwość doboru obicia o odpowiednim kolorze oraz funkcjonalności. W ramach naprawy mebli tapicerowanych sam możesz zdecydować czy chcesz, abyśmy odwzorowali pierwotny wygląd mebla lub całkowicie go odmienili. Decydujesz również o rodzaju materiału obicia, w zależności od tego, czy chcesz aby było zrobione z materiału, który łatwo się czyści lub z takiego, który nada mu klasycznego wydźwięku. Przy naprawie mebli tapicerowanych zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Dzięki naszemu doświadczeniu w tapicerowaniu mebli możemy zagwarantować, że będziesz zadowolony z efektu renowacji.

Cennik usług tapicerskich

Tapicerowanie mebli warto powierzyć profesjonalistom ponieważ wymaga dużo wprawy i precyzji. Dzięki tapicerowaniu mebli możesz przywrócić ich dawny wygląd lub nadać im nowy, unikalny charakter.

Usługi tapicerskie są na bardzo różnych poziomach cenowych. Dlatego zachęcamy do kontaktu telefoncznego z naszym zakładem tapicerskim, po opisaniu mebla będziemy w stanie podać przybliżoną wycenę usługi. Cena za tapicerowanie narożnika, foteli czy kanapy jest zależna od ich kształtów, rozmiaru, materiału oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Zapytaj o cennik

Opinie klientów o firmie PHU Robson
Zleciłam Panu Robertowi kilka foteli do tapicerowania. Po renowacji meble wyglądały jak nowe. Polecam!
KATARZYNA SZALSKA
Zobacz opinie o naszych usługach tapicerowania mebli we Wrocławiu, które klienci zamieszczają w różnych serwisach internetowych.

Aktualności
Zobacz najnowsze realizacje tapicerowania mebli na naszym Facebooku!

Renowacja fotela

Ostatnio dokonaliśmy renowacji i naprawy współczesnych i stylowych mebli tapicerowanych, w tym eleganckiego fotela z charakterystycznymi przeszyciami. Materiał został wymieniony na szykowną zieloną tkaninę, która odświeżyła wygląd całego mebla i nadała mu unikatowego charakteru.
Chcesz być z nami na bieżąco? Polub nasz profil na Facebooku! Znajdziesz tam zdjęcia naszych najnowszych realizacji, efekty naprawy mebli tapicerowanych, dowiesz się o najnowszych promocjach i ofertach tapicerowania mebli we Wrocławiu.
Strona internetowa zrealizowana w 2019 roku przez Agencję Interaktywną Starterfirm.pl

Kontakt
Oferujemy najwyższej jakości usługi renowacji mebli tapicerowanych we Wrocławiu.
Chciałbyś otrzymać indywidualną ofertę?

lub odwiedż nasz zakład tapicerski we Wrocławiu.

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Czwartek: 15:00 - 20:00
Piątek - Niedziela: Nieczynne

Adres

PHU Robson Tapicer
Generała Romualda Traugutta 66a/2
50-418 Wrocław

Kontakt

 (+48) 519 730 645
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Profil Facebook